zmień rozmiar:

Telefon: 22/4842600

Opis oferty:

​Przedszkole Nr 5
wchodzi w skład Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Piasecznie, zlokalizowanego przy ulicy Jana Pawła II 55.
Czynne jest od godziny 6.30 do 17.30
Oferujemy 250 miejsc w 10 oddziałach przedszkolnych dla dzieci w wieku 3 - 6 lat.
Liczba miejsc ulegnie zmianie po wprowadzeniu dzieci kontynuujących wychowanie przedszkolne.
Będzie pomniejszona o liczbę dzieci kontynuujących.
Przedszkole Nr 5 znajduje się w doskonałej lokalizacji, co sprawia, że cieszy się dużym zainteresowaniem rodziców.
Duży, nowoczesny, barwny budynek otoczony nowymi boiskami sportowymi i placami zabaw z mnóstwem zieleni i kwiatów zwraca na siebie uwagę z daleka.
Obszerny plac zabaw przedszkolaków jest bogato wyposażony w sprzęt zachęcający do bezpiecznej, wesołej zabawy.
Przedszkole posiada dziesięć słonecznych, pięknie urządzonych sal dydaktycznych, wyposażonych w różnego rodzaju zabawki edukacyjne i liczne pomoce dydaktyczne.
Kąciki zabaw dobrane są odpowiednio do wieku dzieci, a mebelki dostosowane do ich wzrostu.
Każda sala posiada własne zaplecze sanitarne.
Posiłki dla dzieci przygotowywane są na miejscu.
Zajęcia z dziećmi prowadzą wysoko wykwalifikowani, kreatywni nauczyciele.
Nasze dzieci są wszechstronnie i starannie przygotowane do podjęcia nauki w szkole oraz osiągają sukcesy w różnych dziedzinach edukacyjnych.

Dostępne miejsca:

Nazwa Opis Liczba wolnych miejsc